سیمای لــــر

فول البوم بارون کوهیار بختیاری

با عرض سلام و احترام خدمت همراهان همیشگی سیمای لر 

آلبوم فوق العاده بینظیر از کوهیار بختیاری را هم اکنون میتوانید ار این رسانه دریافت کنید .

لازم به ذکر است این آلبوم در قالب یک نسخه برنامه موبایل آندرویدی طراحی گردیده تا برای همیشه دسترسی به آن برای شما راحت باشد .

امید آن است از دوستان خود دعوت نمایید تا این آلبوم فاخر را دانلود نمایند و از خواننده حمایت شود .

 این البوم بصورت اپلیکیشن میباشد ابتدا اپلکیشن را دانلود کنید و روی گوشی خود نصب کنید  ( اگر هنگام نصب به شما خطا یا پیغام مبنی بر اینکه منبع ناشناخته است را به شما نمایش داد ، میبایست به تنظیمات گوشی رفته و این منبع را مجاز نمایید )

حجم فایل : ۵۷ مگابایت 

مدت زمان دانلود : حدود پانزده دقیقه

دانلود آلبوم بارون به صورت مستقیم 


تیزر معرفی آلبوم :

View this post on Instagram

خواهش میکنم بخونید این کپشن رو همراهان عزیز 🙏🌷 با سلام خدمت همتباران و هموطنان هنر دوست. همتبارانی که همیشه حامی هنرمندان بودن. امروز هم از شما تقاضای همکاری داریم برای مشارکت در یک کار فرهنگی . ما برای حفظ و بقای موسیقی نیاز به یک اتحاد فرهنگی داریم و باید پشتیبان هنرمندانمون باشیم یادمون باشه که هنرمند برای اینکه یک البوم جدید برای ما بسازه هزینه های خیلی بالایی صرف میکنه تا بتونه کارشو به مرحله انتشار برسونه . و امروزه ما هم باید این لطف بزرگو جبران کنیم تا خستگی از تن هنرمندمون بیرون تا بتونه دوباره برامون یک کار جدید ارائه بده و خاطرات خوشی با اهنگهاش برامون بسازه . @kohyar_bakhtiyari دوستان البوم بارون استاد کوهیار بختیاری هم اکنون در سایت سیمای لر با ادرس https://simayelor.com و کانال تلگرام ایشان با ادرس https://t.me/kohyar_bakhtiari و کانال تلگرام سیمای لر با ادرس https://t.me/simayelor در دسترس شما میباشد که برای دانلود میتونید به این ادرسها مراجعه کنید تا چند لحظه دیگه لینک مستقیم رو از طریق استوری هم در اختیار شما دوستان قرار خواهیم داد

A post shared by simayelor official | سیمای لر (@simayelor) on